pondelok 8. októbra 2012

IZOLACE - nahrávka (rok ???)


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aktualizácia nahrávky + info v novom príspevku:

http://muzika-komunika.blogspot.sk/2012/10/izolace-kazeta-komplet-19901991.html

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Česká cold wave kapela IZOLACE o ktorej nemám takmer žiadne info a táto ich (asi) demo nahrávka nie je ani úplná. Takže ak vieš viac (alebo máš kompletnú nahrávku/či viac nahrávok) daj mi prosím vedieť.

Niečo málo o nich je tu:

"Okolí Jihlavy bylo známo pořádáním undergroundových akcí, kam zajížděly máničky a posléze i punkové z celých Čech a Moravy (Plačkov, Střítež, Zborná). V samotné Jihlavě pak žili šílený androš Korbel, fotograf „Ríša“ Rychetský a existoval tu populární „podzemní“ soubor WC Band. Dále zde působily undergroundové formace Závodnička 5 a Čerstvě natřeno, progresivně art rockové Sistrum, policeovské trio Filtr a později se na neoficiálních akcích prezentovala i slavná jihlavská punková úderka bratří Štěpánů Hrdinové nové fronty. Na konci dekády se tu zrodila i post punková Izolace..."

(http://www.ceskatelevize.cz/specialy/bigbit/clanky/224-ceskomoravska-vysocina-moravska-cast/#kapely-3983-izolace)--------------------------------------------

Czech cold wave from 80´s/90´s???
Uncomplete demo, but I like the music.mišo

2 komentáre:

 1. Čao, bližší informace asi zjistit můžu. Roman Procházka (kytarista, zpěvák a zakladatel Izolace) je kámoš z Jihlavy. Pocházím taky odtud.
  Mimochodem dodneska je koncertně aktivní i když s jinými projekty.
  Smích
  TAMTO REVUE
  www.tamto.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Napiš Romanovi na shadowplay@seznam.cz, říkal jsem mu o tvé stránce.
  Smích

  OdpovedaťOdstrániť

Leto s muzikou