štvrtok 14. marca 2013

BULLSHIT PROPAGANDA "Masturbátor" (1993?)


Kazeta kapely BULLSHIT PROPAGANDA z Přerova, jednej z prvých crust-punkových kapiel na Morave.
Nahrávku mi poslal Martin (Brouk) z kapely STERN (http://muzika-komunika.blogspot.sk/2012/11/koncert-stern-ctib-dasa-fon-flasa.html). Mám od neho ešte jednu zaujímavú nahrávku, kapelu MRVOSHIT, dúfam že čochvíľa sa dostane na blog aj tá.BULLSHIT PROPAGANDA info:

"Bullshit Propaganda, vznik okolo roku 1993 v Přerově, odehráno kolem deseti koncertů - akce v Brně, v Olomouci v Nauzei, v Přerově v Ok klubu,v Kozlovicích u Přerova ve Slovanu, kde byla taky zkušebna. Zde také nahráto demo Masturbátor přes Zabloudilovský aparát, zvučil Zdeňa, bubeník ze Zabloudilu.
Sestava: Tom zpěv, dělal taky časák Protržení, bicí Libor, kytara Ferda, na demu nahrál basu jiný Zdeňa z Mohelnice, koncerty byly ale většinou bez basy.
Pak přejmenování na L'SA N'GORE, existuje nahrávka Společná kazeta s Noncorformis, Název kapely a Ilyčovi děti. Rozhovor v zinu Anti-Játro."

Martin


http://www.uloz.to/xez4jFg/bullshit-propaganda-rar


+ reportáž z koncertu v Prostějove od Strapatého...hrala aj BULLSHIT PROPAGANDA:(Zdroj: zin PROTEST, r. 1993)S ripovaním si dal námahu Whack, za čo mu patrí vďaka!

-----------------------------------------------------------------------------------


One of the first crust-punk band in Moravia, Czech and their only tape demo.

mišoŽiadne komentáre:

Zverejnenie komentára