nedeľa 21. februára 2010

ROVNOU CHODBOU - pank?HáCé?
ROVNOU CHODBOU - kapela s trochu zvláštnym názvom, hrajúca niekedy v rokoch 2002/2003-4. Punkový prístup, hudba na pomedzí thrash-core, hardcore a punku s občasnými závanmi akejsi alternatívy. Hudobné vzory? No hrali sme covery napríklad od HATED YOUTH, L´ATTENTAT, ale určite aj anarcho-punkové kapely ako CRASS, CONFLICT, či európsky hardcore rokov 80tych. Dostali sme aj prirovnanie k AMDI PETERSENS ARME, atakďalej...atakpodobne. Texty boli aj v slovenčine aj v angličtine, každý člen nejakými prispel.
Zrealizovali sme jedno demo, existuje však v dvoch verziách. Na jednej chýba song "Hlas sa stráca", nejako sa pri nahrávaní zapatrošil. A každá verzia má iný zvuk. V pláne bolo aj CD či 7" na HEAD ON rec., ale nakoniec sa to nezrealizovalo.
Hrali sme pár koncertov po Slovensku a Čechách a tiež vo Viedni na EKH na prvom ročníku festivalu MORE NOISE FOR LIFE.Zvládli jedno turné po Východnom Nemecku v roku 2003, na ktoré nás pozvali kamoši ČAD. Hralo sa: Hammerstadt, Halle, Oschersleben, Liepzig (na squatte ZORO), Rostock. Zima, zverina, pank. Existuje aj video + mám niekde na kazete živák - tak snáď v budúcnosti to sem na blog zavesím.

Zostava kapely: Mišo Galajda: gitara, Sivo: basa + spev, Lichtle: bicie/spev, Mišo - bicie/spev. Zvláštnosťou bolo že zostava sa počas koncertu vymenila - ja s Lichtlom sme si striedali bicie a druhý vokál.

Takže tu je demo, resp. jedna jeho verzia (2003):
(...chýba na nej vyššie zmieňovaný song. Druhú uploadnem niekedy v priebehu roka alebo tak)


http://www.mediafire.com/?gzzzd12mor2
mišo

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Leto s muzikou