nedeľa 23. apríla 2017

OTAVA YO - audio (+ fotky z koncertu v Kremnici - leto 2011)


Obal prvého albumu petrohradskej world-folk-music kapely OTAVA YO. Ten som si kúpil po ich koncerte, no CD-čko sa mi už kdesi vykotúľalo. Album sa ale dá vypočuť tu:

http://otava-yo.spb.ru/ru/audioNiekoľko fotiek z koncertu OTAVA YO na festivale Kremnické gagy 2011:
Tu, na poslednej fotke, tancuje môj malý syn. Do jeho troch rokov sme ho občas brávali na rôzne festivaly (Boskovice, Eurotrialog, Majáles a pod.), potom to už bolo ťažšie, lebo sa nám narodil ďalší. Info o kapele OTAVA YO zo stránky Kremnické Gagy:

Petrohradská recesistická kapela OTAVA YO prichádza do Kremnice priamo z ruskej dedinskej diskotéky. Zobrali piesne, väčšinou ruské ľudové, ktoré boli populárne vtedy, keď ich rodičia boli ešte mladí a dodali im atraktívny zvuk a aranžmán! Členovia OTAVA YO: Natalia, Timur, Alexej, Pjotr, Dmitrij a Alexej sú nezničiteľní, plní energie v kostýmoch, ktoré si nikdy nevyzliekajú. V batohoch majú fľašu vodky, sušené ryby a hudobné nástroje zdedené po starých rodičoch. Gajdy, ruské gusle, píšťalky, gitara a bubon. Poslali ich do sveta, pretože pri ich hudbe a ani po nej nikto nechcel pracovať. Počas svojich vystúpení vo svete pritiahli pod scénu aj obsluhujúci personál a ani taxíky vtedy nejazdili. A počas sobotného koncertu OTAVA YO určite nebudete musieť pracovať ani vy!Mišo

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

VESELYE TOLPY - Saharniy Pethusok