Muzika - Komunika
piatok 6. apríla 2018
Ide jar, Garáže ožívajú
Niekoľko plagátov z akcií čo boli a čo budú:
Má byť ešte aj
emo/HCPunk koncert - 23.4.
a potom sa myslím rysujú aj nejakí Chorváti začiatkom júna.
Sleduj:
https://www.facebook.com/koncertynagarazach/
Že čo sú to tie Garáže?
Toto:
http://muzika-komunika.blogspot.sk/2017/11/fotky-z-garazi.html
Mišo
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára
Novší príspevok
Staršie príspevky
Domov
Prihlásiť na odber:
Zverejniť komentáre (Atom)
Mister No – Na Kolena Svi (1993)
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára