sobota 3. augusta 2019

FFUD FEST X. 9.8 - 11.8. 2019


Už najbližší víkend (9.8. - 11.8.) sa bude konať naj DIY festival na Slovensku:V poradí 10. ročník DIY hardcore-punk festivalu FFUD FEST sa bude konať od piatku 9.augusta 2019 do nedele 11.augusta 2019 v Kempingu v Seredi.

Koncept, priestor, DIY prístup zostáva rovnaký. Muzika bude hrať na hlavnom pódiu počas piatku (cca od 7 PM ) a soboty (cca od 1 PM) . Každý večer bude hudobný program aj v stane – v piatok program pripravil Viktor (Shallov) a sobotný program pripravili chalani a baby z trnavského KUBIKU. Po programe nastane v stane krutá afterparty a nedeľné triezvenie ti spríjemní akustický koncert.
Počas sobotného popoludnia budeš môcť vyplniť čas na rôznych prednáškach, workshopoch, DIY dielňach. Kubikovci pripravili aj DIY bazár – prines čo nepotrebuješ (nie haraburdy) a odnes si čo sa ti páči. Jednoduché. Samozrejme ako každý rok budú distrá a výborné kuchyne s vegánskym jedlom. Ak sa ti nebude chcieť kvasiť v areáli, po ceste do kempu je skatepark, workout ihrisko, ale v teple asi najviac oceníš oddych pri Váhu.
Na blogu bude teraz dlhšia pauza vôli našej "Balkánskej ceste".

Mišo

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

STARE DOBY PUNKOVE