piatok 17. januára 2014

Garáže pod Prístavným mostom XIII.Po rokoch-rokúcich som sa konečne dostal ku zdigitalizovaniu vidokazety na ktorej je okrem iného zaznamenaných aj niekoľko koncertov z Garáží pod Prístavným mostom.
Sú to v podstate len krátke niekoľkominútové fragmenty z koncertov a hoci sa dala ťažko na nich dobre zachytiť a vidieť tá jedinečná atmosféra, je to aspoň istá referencia o tamojšej scéne z rokov minulých. Všetky zaznamenané koncerty sú z roku 2003.------------------------------------- VIDEO ---------------------------------------------------


http://ulozto.sk/xA3KDBeW/title-0301-avi


-----------------------------------------------------------------------------------------------


Na videu je záznam z troch koncertov:S.I.K.A./ FESTA DESPERATO/ AD CALENDAS GRAECAS - kde S.I.K.A. v plnej paráde produkuje svoj bezhlavý tHrash v štýle HERESY či LÄRM pustených pospiatku, FESTA v čele s pôvodným spevákom Mirkom zabíja a Kalendáre vo výbornej forme rozhýbali aspoň časť publika.


---------------------------------------------------


IF THERE IS A HOPE /BOZOKA/ SOULEMIGRE


Dve emo-core kapely s Bratislavy (o oboch viac info v archíve blogu) a holandskí SOULEMIGRE. A tuším že IF THERE IS A HOPE tam hrali svoj úplne prvý koncert.


---------------------------------------------------

S.I.K.A/ ROVNOU CHODBOU/ VERGE ON REASON

Sranda, s ROVNOU CHODBOU tu máme nahraté tri pesničky a všetko sú to covery. Prvý je "Svet naopak" od RIOT IN OPERA, druhý "Smogalarm" je od (východo)nemeckej kapely L´ATTENTAT a posledný "Útok na špicu hitparády" od ZÓNY A.
S.I.K.A set tu nie je zaznamenaný.


-----------

Poradie kapiel na videu: S.I.K.A./FESTA DESPERATO/AD CALENDAS GRAECAS/IF THERE IS A HOPE/BOZOKA/SOULEMIGRE/ROVNOU CHODBOU/VERGE ON REASON

-----------

EXTRA vďaka patrí Whackovi za pomoc zo zostrihaním videa.

-------------------------------------------


Video-recordings from our Garage-practice room, where we organized some D.I.Y. concerts couple years ago.Mišo


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

NeZhdali - Tokyo (25.11.1998)