sobota 17. októbra 2009

Encyklopedia of Czechoslovakian alternative scene until 1993Today I put here link to good web-site http://www.projektpunk.cz/index/index.php (or write projektpunk.cz to google) which try to collect into database all punk/alternative/underground bands/recordings from Czechoslovakia till 1993. You can here find short bands profiles, discographies, but NO DOWNLOADING. Only info. And only in Czech. But I think it could be helpfull. It is possible DWNLD there book - Encyklopedia - draft out by Ladislav Ašenbrener
This book is available in pdf format on site mentioned above in "Knižní verze" section.Dnes dávam do pozornosti stránku projektpunk.cz. resp. knižnú verziu tejto webovej encyklopédie.
Viac už samotný autor: "Knižní verze databáze je drobný projekt v rámci projektu PUNK (tento projekt). Snaží se ucelit veškeré informace, umístěné na těchto stránkách, do knižní podoby. Nepřidává žádné další informace, data si odebírá přímo z databáze, na které stojí internetové stránky, tudíž všechno, co se objeví na stránkách, tak se automaticky zařadí i do knížky. Kniha má tu specialitu, že se může generovat automaticky na požádání návštěvníka, nemusíte tedy čekat, až zde nějakou verzi vygeneruju, ale můžete to provést sámi a získat tak ihned aktuální podobu se všemi daty."

Ladislav Ašenbrener
Encyklopedie čs. alternativní scény do roku 1993

2. soukromé vydání, Plzeň 2009

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

KRACH - Naša vec (1987) (re-upload)